Pazartesi, Mayıs 29, 2017

Keçe anı çerçevesi

0

kece-suslemeli-yeni-dogan-cercevesi
Merhaba sevgli 10marifetliler. Okulumdan dolayı uzun zamandır uğrayamadım 10marifet’e. Bugün kardeşim için yaptığım bu sevimli hediyeyi sizlerle paylaşacağım.
Doğum günü hediyesi olarak hazırladım bu keçe süslemeli çerçeveyi, adını da anı çerçevesi koydum :) Kalın beyaz keçeden yaptığım çerçevenin etrafını dantel ile süsledim. Fiyonk ve sıralı incilerle detaylandırdığım çerçevenin boyutları 22 cm x 15 cm. Yeni doğan bebek hediyeliği olarak da düşünülebilir.

kece-suslemeli-yeni-dogan-cercevesi-2

kece-suslemeli-yeni-dogan-cercevesi-3

kece-suslemeli-yeni-dogan-cercevesi-4

kece-suslemeli-yeni-dogan-cercevesi-5

kece-suslemeli-yeni-dogan-cercevesi-6
Umarım siz de beğenirsiniz. Bana ulaşmak için facebook sayfamı ve blogumu ziyaret edebilirsiniz. Instagramın kullanımı daha kolay olduğu için bu aralar orada daha aktifim. Dilerseniz oraya da beklerim :) Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

Paylaş
ebrarinkeceleri
Merhaba, Kullanıcı adımdan anlaşılacağı üzere adım Ebrar. Diğer keçe ile uğraşanların aksine bir öğrenci olarak bu işe atıldım. Boş vakitlerimi değerlendirmek adına internette neler yapabileceğimi araştırırken, kendimi keçeyle uğraşırken buldum. Hedefim boş vakitlerimde zevkle yaptıklarımı sizlerle paylaşmak. Umarım ürünlerim sizlerin de beğenisini kazanır. E-posta: ebrarinkeceleri@outlook.com