Keçe aşçı bebekler

-

kece-asci-bebekler
Erica Catarina’nın tasarımı olan bu aşçı bebekler hem mutfak kapı süsleri için, hem de oyuncak bebek olarak çalışıyorum.
Ölçüleri 24*15 cm. Kıyafet olarak klasik fransız tarzı aşçı önlüğü ve siyah bermuda pantolon giydirdiğim bu bebeklerin kız versiyonunda temayı yansıtacak kırmızı ayakkabı ve fular kullandım.

kece-asci-bebekler-
Erkek aşçının kırmızı papyonu ve pala bıyıkları var :)

kece-asci-bebekler-1
Bu resimde iki aşçı arkadaş ellerinde yaptıkları pastaları ile birlikte poz vermişler. Ayrıntılar ve daha fazlası burada

sekerkeceler

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

1 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın