Keçe balerin bebek şekeri sepeti

-

bebek şekeri sepeti
Bebek sepeti modellerin arasında keçe balerin figürlü hasır bebek sepeti yaptım. BEREN bebeğin baby shower partisinde şeker sunumu için şık ve zarif bir hasır sepet süsleme örneğidir. Sepet kumaşla kaplandı, dantel ve fistolarla tamamlandı. İster balerin bebek süsü, ister farklı bir keçe figürü sepeti tamamlayabilir. Kız bebek odasında aksesuar olarak da kullanılabilir. 100% sevgiyle yaptım.  Diğer hasır sepet modellerimi görmek için bebechocolate sayfasına buyurun, kapı süsü ve sepet modelleri görmek için el emeği albümlerime  göz atabilirsiniz.

bebek şekeri sepeti

bebek şekeri sepeti

bebek şekeri sepeti

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

1 yorum gelmiş

  1. aylar

    Sevgili anneler ve babalar, sizden ricam: Lütfen, burada siparişle veya fiyatla veya kargoyla ilgili soruları yorumunuz olarak yazmayınız, bu site satış sitesi değildir, bana herhangi bir soru sormak istediğinize buradan değil ama ürünün anlatımında yazmış olduğum linklere tıklayarak mail adresime sorunuzu iletiniz, zira buradan siparişle ilgili soru sormak yasaktır.
    Anlayışınız için teşekkürler, Aylar :)

Bir Cevap Yazın