Keçe balerin perde bağı ve balerin kapı süsü

-


Keçe balerin perde bağı ve balerin kapı süsü modelleri. Sipariş üzerine hazırladım bu pembe tütü etekli balerin kız konseptli kız bebek odası süslerini.
Balerinli perde bağı 2 adet 20 cm’lik hazırlandı. Arkasında bulunan kurdele yardımı ile perdeyi tutuyor.
Bebek odası süsleme temasına ve renklerine göre başka figür ve renklerde perde süsleri hazırlamak da mümkün tabii.
Diğer bir pembe balerin kız da kapı süsü olmak üzere hazırlandı. Balerin bebek 83 x 52 cm boyutlarında. Keçeden dikili, içi elyaf ile dolduruldu. Hayal tülden pembe tütü etek yapıldı, inci boncuklarla süslendi. Ve tabii ki isim tabelası ile tamamlandı.
Anı tema ile duvar süsü, bebek anı defteri, fotoğraf albümü ve bebek takı yastığı gibi başka modeller de hazırlanabilir.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...