Çarşamba, Nisan 26, 2017
Keçe balon demeti kapı süsü

Keçe balon demeti kapı süsü

0

kece-balonlu-kiz-bebek-odasi-kapi-susu
Merhaba sevgili 10marifetliler. Keçeden balon demeti kapı süsümü bu sefer Mina bebek için hazırladım. Annesi renklerin aynısı olmasını istediği için önceki gibi pastel tonları kullandım.
Hazırlık aşamasından birkaç kare de paylaşıyorum sizlerle aşağıda. Kurdelelere harfleri oturtmak, dengeyi sağlamak o kadar zahmetli ki. Mina bebeğe sağlıklı, hayırlı bir ömür diliyorum. Umarım güzel günlerde kullanılır..
kece-balonlu-kiz-bebek-odasi-kapi-susu-2

kece-balonlu-kiz-bebek-odasi-kapi-susu-3

kece-balonlu-kiz-bebek-odasi-kapi-susu-4

keceden-pembe-isimlik-3

keceden-pembe-isimlik

facebook sayfama ve instagram hesabıma beklerim. Daha fazlası orada :) Bu modelde fiyat harf sayısına göre belirlenmektedir. Sipariş için mail adresim: ebrarinkeceleri@outlook.com. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Paylaş
ebrarinkeceleri
Merhaba, Kullanıcı adımdan anlaşılacağı üzere adım Ebrar. Diğer keçe ile uğraşanların aksine bir öğrenci olarak bu işe atıldım. Boş vakitlerimi değerlendirmek adına internette neler yapabileceğimi araştırırken, kendimi keçeyle uğraşırken buldum. Hedefim boş vakitlerimde zevkle yaptıklarımı sizlerle paylaşmak. Umarım ürünlerim sizlerin de beğenisini kazanır. E-posta: ebrarinkeceleri@outlook.com