Keçe balon demeti kapı süsü

-

kece-balonlu-kiz-bebek-odasi-kapi-susu
Merhaba sevgili 10marifetliler. Keçeden balon demeti kapı süsümü bu sefer Mina bebek için hazırladım. Annesi renklerin aynısı olmasını istediği için önceki gibi pastel tonları kullandım.
Hazırlık aşamasından birkaç kare de paylaşıyorum sizlerle aşağıda. Kurdelelere harfleri oturtmak, dengeyi sağlamak o kadar zahmetli ki. Mina bebeğe sağlıklı, hayırlı bir ömür diliyorum. Umarım güzel günlerde kullanılır..
kece-balonlu-kiz-bebek-odasi-kapi-susu-2

kece-balonlu-kiz-bebek-odasi-kapi-susu-3

kece-balonlu-kiz-bebek-odasi-kapi-susu-4

keceden-pembe-isimlik-3

keceden-pembe-isimlik

facebook sayfama ve instagram hesabıma beklerim. Daha fazlası orada :) Bu modelde fiyat harf sayısına göre belirlenmektedir. Sipariş için mail adresim: ebrarinkeceleri@outlook.com. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Merhaba, Kullanıcı adımdan anlaşılacağı üzere adım Ebrar. Diğer keçe ile uğraşanların aksine bir öğrenci olarak bu işe atıldım. Boş vakitlerimi değerlendirmek adına internette neler yapabileceğimi araştırırken, kendimi keçeyle uğraşırken buldum. Hedefim boş vakitlerimde zevkle yaptıklarımı sizlerle paylaşmak. Umarım ürünlerim sizlerin de beğenisini kazanır. E-posta: ebrarinkeceleri@outlook.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...