Keçe balonlu erkeke bebek kapı süsü

-

kece-balonlu-erkek-bebek-kapi-susleri-1
Merhabalar. Balonlar keçede çok sevildi ben de seve seve keçeden balonlu kapı süsü hazırladım :)
Balon demetini 80 adetcik balonla oluşturdum. Her biri elde kesilip sevgi ile dikildi :) Dolgulu figürlerde silikonlu boncuk elyaf kullanıyorum. İsim tabelasını daha belirgin olsun hem de daha güzel durması için çift kat hazırladım. Harfler dolgusuzdur. Kapı süsünüde diğer ürünlerimde olduğu gibi her detay elde kesip dikerek emeğimle severek hazırladım.

kece-balonlu-erkek-bebek-kapi-susleri

Balonlu Kapı Süsünün Boyu Yaklaşık 80 cmdir.Diğer kapı süsü ve keçe bebek şekeri modellerim için bana blogumdan ve facebook  sayfalarımi ziyaret edebilirsiniz. Sevgilerimle.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Bir Melek Annesiyim..İğne Bile Alamazken Elime Bir Meleğin Sevgisi Düştü Gönlüme... Aldım İğneyi Elime Başladım Özel Günlerimizi Güzelleştirmeye. Kendimi Buldum O Sevgide Ve Öğrenmenin Üretmenin Keyfini Tattım. Şimdi Meleğimden Aldığım İlham İle Çıkıyorum Yola..En Tatlı Heyecanlar da Payımın Olması Dileğiyle..

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...