Keçe baykuş aplikeli havlu kenarı

-

aplikeli havlu kenarı

Keçe ile uğraşmak gerçekten çok zevkliymiş. Göre göre imrendiğim keçe baykuşlardan ben de yapmak istedim, işte bunlar da benim keçe baykuş ve bayankuşum :) Bunları bir havluya aplike ettim ve aşık baykuşlar havlusu oldu, nasıl olmuş bu baykuşlu havlu kenarı? Devamı için bloguma tıklayabilirsiniz.

aplikeli havlu kenarı

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

16 yorum gelmiş

 1. senayatilgan

  Bak bir farklılık dahi yaratmışsın :) Ben daha önce havluya keçe uygulayan varsa bile görmedim bence sen bir ilksin :) Çokta güzel olmuş ( Baykuş bayan baykuşun dırdırından herhalde adamın kafasının karmaşası gözlerine yansımış galiba :) ) Ellerine sağlık…

 2. xmadame

  teşekkür ederim şenaycım…
  ayrıcada teessüf ederim ne o dırdır felan hiç sen dırdır eden bi bayan gördün mü :D benim bayankuşumda etmez ;)
  o şaşılık bayankuşumun caazibesinden bikerem :D :D :D

 3. xmadame

  bu arada bloğuma girenler farketmiştir ben ve benim gibi keçeyi tanımayan birkaç arkadaşım keçenin yıkandıktan sonraki halini çok merak ediyoruz :)
  Sevgili bilenler; bizi bu konuda bilgilendirirseniz memnun olacağız :D
  keçe yıkanınca sertliği gidiyor mu?
  tiftikleniyor mu?
  rengi soluyor mu?
  çekiyor mu? sarkıyor mu?
  vs…

 4. xmadame

  teşekkür ederim :D şaşıyı yaparken tereddütlerim vardı acaba şaşı olduğu belli oluyormu, kötü mü oldu denk getirememiş gibi kayık gibi falan dedim ama herkes en çok onu beğendi halbuki bayankuşa daha çok özenmiştim süslemiş püslemiştim :)

 5. ayferce

  çok tatlı olmuşlar benimde keçe çalışmalarım oldu ama farklı düşünmüştüm havluda güzel fikirmiş.keçelerle uğraşmak çok zevkli ama gerçekten o küçük ayrıntılar uğraştırıyo :) bayankuşun süsü püsüde çok güzel olmuş :)

 6. alaca91

  Merhabalar.Emeğinize sağlık çok şirinler. Keçe yıkanınca sertliği gitmiyor,rengi solmuyor,sarkmıyor,çekmiyor ve tftiklenmiyor. Yalnız elde ve ılık suda veya makinede ama soğuk suda yıkamak gerek.Ütülemeyin ya da ılık ütüyle ütüleyin..

 7. xmadame

  teşekkürler alaca91 hem beğenmene hemde verdiğin bilgilere…
  elde yıkama işi zormuş ya :) makinede 40 derecede çok mu kötü olur acaba?

Bir Cevap Yazın