Keçe baykuş magnet bebek şekeri

-

kece-baykus-magnetli-bebek-sekerleri
Merhaba. Baykuş figürü hale çok moda. Ben de rengarenk keçe baykuşlar hazırladım. Magnetli bebek şekeri olarak tasarlandı bu modeller. İçini doldurmadan aplike olarak kapı süsü, duvar süsü ya da giysi süslemelerinde kullanabilir. Ya da biraz daha büyük boyutlu çalışarak bu modeldeki gibi içini elyaf ile doldurup oyuncak şeklinde de kullanabilirsiniz.
Baykuşların tamamı el kesimidir ve elde dikilmiştir. İçleri boncuk silikon ile doldurulmuştur. Gözleri siyah yarım incilerle yapıldı ve sıcak silikon ile yapıştırıldı. Biz magnetli yaptık, siz lavantalı tül ile de mis kokulu bebek şekerleri hazırlayabilirsiniz.

kece-baykus-magnetli-bebek-sekerleri-1

Bana İnstagramdan ulaşmak isterseniz Keçeli İşler Atölyesi

Facebook sayfam Keçeli İşler Atölyesi

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Merhaba ben Sennur.Daha küçük bir kız çocuğuyken bebeklerime elbiseler diker&örerdim, kesip biçip dikmeye hep meraklıydım yani :) Keçe ile tanışmam da tamamen tesadüf eseri oldu, keçenin sadece ismini bilirken bir gün internette keçeden yapılan işleri gördüm ve kendim için nikah şekeri yapmaya karar verdim ama sadece bununla yetinmedim.Keçe işinden aldığım zevkle bu işi kendime meslek edinme yolunda ilerliyorum. İletişim adresim keceliisleratolyesi@gmail.com