Keçe bebek takı yastığı, kapı süsü ve lohusa tacı

-

mavi-keceden-balkabagi-erkek-bebek-taki-yastigi-2
Mirza bebeğin mevlüdü için balkabağı şeklinde takı yastığı hazırladım. Bir klasik olan balkabağı arabalı kapı süsünün boyutları ise 85 x 70 cm.
Aynı bebek için sert kapaklı, saten kaplama, içi elyaf dolgulu balkabağı araba motifi olan anı defteri ve prens şeklinde kalem setini de hazırlayarak takımı tamamlamış oldum.
fb hesabımdan beni takip edebilirsiniz.

mavi-keceden-balkabagi-erkek-bebek-taki-yastigi-3

mavi-kece-lohusa-taci

mavi-kece-lohusa-taci-3

mavi-keceden-balkabagi-erkek-bebek-kapi-susu

mavi-keceden-balkabagi-erkek-bebek-kapi-susu-3

mavi-keceden-balkabagi-erkek-bebek-kapi-susu-6

mavi-keceden-balkabagi-erkek-bebek-taki-yastigi

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com