Keçe çanta ve barış sembollü etamin pano

-

keceden-kus-aplikeli-gri-canta-modelleri
Kargaların hain kediyi gıdıklaya gıdıklaya gülmekten bayıltacağı bir kompozisyonla hazırlamak istedim bu çantayı. Bu haline bakınca sanki başarılı olabilmişim gibi ne dersiniz? ;) Bütün intikamlar böyle alınsa keşke di mi? Çantanın adına “intikam soğuk yenen bir yemektir!” dedim ama böyle intikama can kurban :)

kanavice-pano-modelleri
Yaptığım işlerde barış sembolünü kullanmayı çok seviyorum. Aşağıda görüldüğü üzere şimdiye kadar beş ayrı işte kullanmışım. Bir kez de etamin pano olarak denemek istedim ve bu basit, çabucak biten işlemeyi de çok sevdim :)

kece-cantalar
Ne olur başka barış sembolü ile, keçe çanta, çiçekli pano, keçe duvar panosu ve etamin pano dışında? Düşünelim azcık, bulursak yeni bir fikir onu da hayata geçiririz…
Sağlıcakla…
Blogum

esencan

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...

2 yorum gelmiş

 1. ehlikeyf66

  Sevgili Esencan, sen artık aştın bu işleri gibi geliyor bana! Çok güzel olmuş, kargalar da kedi de pek sevimliler, ben kendimi gıdıklanmış hissettim. Barış sembolüne ben de hastayım, her yerde kullansan yeridir. Seninkiler arasında en çok etamin duvar panosunu beğendim. Ellerine sağlık!

 2. esencan

  Bu yorumu telefondan okumuş ve çok da mutlu olmuştum ama unutmuşum yanıtlamayı, pardon ehlikey…
  Aştım mı bilmiyorum ama öyle hevesliyim ki yeni işlere, procelere :) Zaman dar ama elimden geleni yapıyorum yine de, çok teşekkürler :)
  Düşünelim o zaman bakalım ne yapabilirim bu güzel sembolle daha da :)
  Nasıl da kolay aslında o pano, çabucak bitti ve ben de çok sevdim o minicik panoyu, enerjisi güzel bi kere :)
  Sevgiler, çok teşekkürler tekrar :)

Bir Cevap Yazın