Keçe Çilek Küpe

-

keçe küpe yapımı
Dünyalar güzeli kızıma, aslında önce oyuncak olarak yapmaya karar verdiğim ama çok küçük olunca küpe haline getirdiğim çalışmam. Eeee! küpesi olur da tacı olmaz mı? Hemen olur tabii, yapım aşamalarını blogumda.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
deliisibunlar

Merhaba, Mesleği anaokulu öğretmenliği olan ama çocukları doğduktan sonra prof. anne ve ev kadını olmuş şimdilerde el becerisi isteyen ürünlere tekrar sarılmış olan bir bayandır :))

12 yorum gelmiş

 1. tugbacanyurt

  çok şeker bir mankenin var öncelikle onu belirteyim
  küpeside çok hoş olmuş yalnız ipini bilerek mi uzun bıraktınız onu merak ettim

 2. ssserpil

  bı de benım yerıme mıncıra mıncıra öpün lutfen:))) mıncırmakda neyse öyle cıktı agzımdan ama ısırarak da öpsenız olur:))))

 3. yagmuryurek

  benim oğlum sabah akşam ama bu çileği neden yemiyoruz ki diye sorardı herhalde :) ellerinize sağlık kızınıza mutluluk getirsin

 4. deliisibunlar

  :))) biz o yzşları biraz geçtik,bir de keçeyi ağzına bir kere alsa sebebini kendisi bulu zaten .) temennileriniz için teşekkür ederim,bilmukabele.

 5. yagmuryurek

  benim sıpamda bebkliğinden beri ağzına bişey koymaz hatta o kadar ki yemek yemeyi bile sevmiyor ben benzemiş çileğe anlamında nükte yapmıştım (çileği de çok sever)

 6. deliisibunlar

  insanınn çocuğunun yememesi çok zor bir durum, bilirim.lAllah kolaylık versin.oğluşunuzu bir de benim yerime kocamaaan öpün olur mu?

Bir Cevap Yazın