Keçe deniz kızı süslemeli kapı süsü

-

kece-deniz-kizi-suslemeli-kapi-susu

Yeni bir tasarım deniz temalı kapı süsü hazırlarken ruhum resmen yenilenir, oh beee, dünya varmış dedirten işlere daha çok imza atsam keşke. Nihayet balkabağından başka bir kapı süsü yaptıran Tuba hanımla tanıştım ve ortaya Deniz bebeğine yaptığım kapı süsü çıktı.

kece-deniz-kizi-suslemeli-kapi-susu-1

Çift taraflı diktiğim keçe deniz kabuklarıma tabii ki birer sedef inci koydum :)

kece-deniz-kizi-suslemeli-kapi-susu-2

İşte yeni bir keçe bebek kapı süsü daha – keçe ahtapot, yunus, ve yengeç, balina ve keçe deniz atı – ne ararsan var burada!

100 % zevk ve sevgi ile yapıldı.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com