Salı, Ekim 25, 2016
Keçe İğneleme Zebra

Keçe İğneleme Zebra

30

Keçe İğneleme
Keçe iğneleme tekniği ile yaptığım minik zebram.

Keçe İğneleme

Keçe İğneleme

30 YORUMLAR

 1. ana sayfada resmi görür görmez bu ecerce’nin sevimli keçe hayvanlarından dedim hemen, yanılmamışım :) yine harika olmuş, ellerinize sağlık :)

 2. keçe iğneleme zordur, çok başarılı bir çalışma olmuş :) romantik zebra :) pikniğe pijamalarıyla giden erkek tipleri zebrayı görüp özenmişlerdir :D

 3. Artık ne desem bilemiyorumki, kendimi tekrarlamak zorunda kalıyorum yazılarımda ecerce yüzünden :) Ama o zebracık küçücük ayaklarıyla kendini taşıyamazsa gelsin ben onu başımın üstünde taşırım diyorum, yine süper yine ecerce olmuş bu :)

 4. ecerce sen sanat galerisinde felan mı yaşıyon ya da çalışıyorsun :) keçeye mi bakayım fotoğrafların güzelliğine mi bilemedim
  hastasıyız yaptıklarınızın diyelim vesselam :)

 5. televizyonda görmüştüm keçe iğnelemeyi baya şekil vermek için uğraş vermek gerek bir de benzetmek istediğiniz bir şey varsa baya zor ben denemeye korktum. siz yapın biz seyredelim en iyisi :) kıyafetlere keçe iğneleyerek çiçek desenleri falan yapılıyor onları denemek isterdim ..

 6. zulaltan, şekil verme kısmı uğraştırıyor gerçekten.. ben de denemek istiyorum kumaşa veya keçeye desenler:) bakalım:)

 7. efenim, şimdi bu zebra olsun, eşşek olsun bunlar sevdiğimiz kıymet verdiğimiz hayvanlardır. hatta zebralar benim eve uzak yaşamalarına rağmen kalbimde müstesna bir yere sahiptir. eşekler de hâkeza. ben şimdi bloga gittim ve şööle bir inceledim yazıyı. uzatmayaım; bu hayvancıkları yaparken bir video var mıdır? varsa link rrica edecektim. selamlar12

 8. amanın kimleri görüyorum :) hoşgeldiniz sefalar getirdiniz çok sevgili saatoniki :)

  ecerce’den eğitici bir keçe iğneleme videosu isteyebiliriz gerçekten. zamanı ve fırsatı olursa çok çok faydalı olur yapmak isteyenlere. tadından yenmez.

 9. shane, bu aralar taşınma telaşı içindeyim, ama düzeni oturtayım video için bir çalışma yapmayı ben de isterim çok soran oluyor, bir fikir verebilirse çok sevinirim:)