Keçe ile aplikeli çantalar

-

kece-zurafa-aplikeli-canta-modelleri
Cuma’dan Pazar’a üç keçe çanta yaptım bu hafta sonu :) Anne ve yavru zürafanın bir benzeri desenini etamin pano olarak hazırlamıştım daha önce. O zamanlar oğlum Ali Deniz henüz konuşmuyordu ve konuşma zamanı gelmiş de geçiyordu, ben de çok dertlendiğim bir zamanda anne – yavru zürafa desenini işleyip, bir de hikaye uydurmuştum. Ali Deniz sonunda konuştu, 3 yaşındaydı ilk kez anne dediğinde ;) Böyle bir hatırası var bu desenin, Pinterest’te gördüğümde keçe çanta yapmak istedim ve bu hafta sonuna kısmet oldu. Çok da sevdim bu halini, ellerime sağlık ;)

kece-aplikeli-el-yapimi-canta-modelleri
Keçe çantalarda ev desenini kullanmayı, evlerle mahalleler kurmayı çok seviyorum. Bu “Şen Mahalle” adını verdiğim çanta da bunun bir göstergesi oldu yine :)

kece-aplikeli-el-yapimi-canta-modelleri-
Ve son olarak da bir kol çantası hazırladım. İlk kez denedim keçeden kol çantası yapmayı ama bence ben el çantalarında daha iyiyim sanki ;)
Mutlu haftalar…
Blogum

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
esencan

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...