Salı, Ekim 25, 2016
Keçe ile başkanlık rozeti

Keçe ile başkanlık rozeti

8

keçe

Yeğenim bu sene 1. sınıfa başladı ve sınıf başkanlığı seçimlerine katılmış. Kendisi tarafından bana gelen telefondaki talimat bir yaka rozeti hazırlamam üzerineydi :) 5-10 dakikada iş görecek bir şeyler çıkartmam gerekiyordu ortaya ve bu çıktı. Neyse, ertesi gün beni aradı ve başkan rozeti hazırlamamı istedi. Seçimleri açık ara önde bitirmis :) Fakat bu sefer daha guzel yazmak istiyorum yazıyı, bana fikir verebilecek olan var mı acabaaaaa? Kapı süslerinde, anı defterlerinde alanım büyük olduğundan keçe ile yazabiliyordum ama şu an alanım çok küçük. O yüzden lütfen yardım :)

8 YORUMLAR

  1. :):):) hatırlayanınız varsa eskiden kolluklar vardı üzerınde sınıf başkanı yazan :) acaba öyle bıseymı hazırlasam dedım :) iple çok net gözükmedi serpil hanım :(

  2. bence de yagmuryurek haklı :) hatta alta siyah bi keçe üstte oyulunca yine yazınız siyah kalsın :) neyse zaten başkan seçildi :)

  3. kesınlıkleeeee usttekı keceyı oymak cok mantıklı geldı:) çalısma alanını buyutup yapmak ta ısımı kolaylastırıcaktır.cok tesekkur ederım hepınızee:)