Keçe kapı süsü, takı yastığı, bebek şekeri sepeti

-

prensli-balkabagi-araba-suslu-kece-bebek-kapi-susu

Ares bebek için bir toplu çalışma yaptım. Bu keçe prens bebekli, keçe balkabağı araba kapı süsü için anne adayı prensin pelerinini kırmızı yapmamı istedi. Müşteri ürünün ebatını biraz küçültmemi istediği için yüksekliği 80, eni ise 67 cm olarak yapıldı.

prensli-balkabagi-araba-suslu-kece-bebek-kapi-susu-1

Epey büyük keçe balkabağı araba ve prens atı

prensli-balkabagi-araba-suslu-kece-bebek-kapi-susu-2

Keçe prens bebek

balkabagi-araba-suslu-kece-bebek-ani-defteri
Ares bebeğe balkabağı araba motifli bebek anı defteri de çalıştım, dışı ekru saten kaplamadır. Harfler el yapımımdır. At broşlu ayraç defteri tamamlar.

balkabagi-araba-suslu-kece-bebek-ani-defteri-1

Yeni model mavi  taşlı çiçek broşlarım balkabağımı süsler :)

kece-prensli-altin-taki-yastigi

Ares bebeğin büyük boyda, beyaz keçe yıldız şeklinde, prens bebeği ile süslü, taşlı incili, isme ösel altın takı yastığı da hazırlandı.

kece-prensli-altin-taki-yastigi-1

Prensli bebek takı yastığı

kece-prensli-altin-taki-yastigi-2

Takı yastığı ebat olarak 52 x 53 cm.

kece-prens-suslu-bebek-sekeri-sepeti

Ares bebeğe son olarak da bebek şekeri sepeti hazırladım. En büyük boyda hasır sepeti alıp, müşterinin isteği üzerine hem içini hem dışını saten kumaşla kaplandım, kumaşta dantel ve incili şeritleri kullandım.

kece-prens-suslu-bebek-sekeri-sepeti-1

Bu harika bebek şekeri sepetini keçe prens figürü ile, el yapımı güllerle, tüllü çiçeklerle ve taşlı fiyonklarıyla tamamladım.

kece-prens-suslu-bebek-sekeri-sepeti-2

 

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com