Perşembe, Ekim 27, 2016

Keçe Kartlık

13
keçe cüzdan/kartlık
keçe cüzdan/kartlık

Bu şirin kartlığı burada görüp çok beğendim. Aynısını yapıp cüzdan olarak kullanmaya başladım bile :) Bu da benim yaptığım :) Umarım beğenirsiniz :)

13 YORUMLAR

  1. Ne kadar hoş olmuş, gördüklerini böyle uygulayanlara bayılıyorum, hele ki böyle güzel de olunca, mutlulukla kullan.

  2. Ankaraya gidince ilk işim renk renk keçe almak olacak, dikiş makinesizde dikilebiliyor nasılsa. Sonrada onları kanepe altında saklarım yapamayınca

  3. Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. Renk renk keçe bende istiyorum temizlik bezlerinin renkleri yetmiyor.

  4. figen ablacım;bir çok keçe blogu tarıyorum her gün. Neler yapmışlar görsen şaşarsın :)nazesen; çok teşekkürler :) bir de kuşlusu var aynı şekilde yapılan, onu da çay poşetliği olarak tasarlamışlar. Bitki çaylarını koymak için çok şirin olmuş. yakında ona da el atıcamdendencim; ben bursada yaşıyorum. Keçe işine de yaklaşık 2 ay önce bulaştım. Bursada bütün gün keçe aradım bulamadım. En son boncuk almak için girdiğim küçük bi dükkanda buldum. Sevinçten ağlıycaktım vallahi. Her renginden aldım ama çok seçenek yoktu. İnternet satışı yapan sitelerde daha çok çeşit var.daliya;ben de ilk başlarda sarı ve yeşil temizlik bezleriyle bişiler yaptım ama çok tatmin edici olmadı. çünkü onlar çok ince. Ve keçe üretimi kolay bi malzeme olmasına karşın, talep az olduğu için şimdilik pahalı bi kumaş. Ama sanıyorum ilgili crafterlar sayesinde bu durum değişecek :)celebi74; teşekkür ederim :)