Keçe kız figürlü defter kılıfı ve takı yastığı

-

kece-kiz-desenli-ani-defteri-kaplama

Annesinin isteği üzerine doğumda dağıtılmak üzere keçe anahtarlıklar, takı yastığı ve anı defteri kaplama çalışması hazırladım. Erken doğum tehlikesiyle bizi biraz telaşlandırdı küçük hanım ama sağlıkla geldi Masal Nisa hanım :) Doğum günü hazırlıkları da keyifli ama her doğum hazırlığı ayrı bir heyecan ve zevk benim için :) Çalışmalarımın daha fazlasını görmek isterseniz buraya ve dükkanıma bakabilirsiniz.

kece-kiz-desenli-taki-yastigi

Melek kız anahtarlıklar bittiğinde hepsi bir arada çok tatlı  gözüktüler gözüme sizce de öyle değil mi? Sarı ve pembeyi oldum olası yan yana severim zaten. Anahtarlıklarına takım olarak takı yastığı ve anı defteri de hazırladım. Onların resimlerini de ekliyorum aşağıya. Hepsi bittiğinde bakıp verdiği mutluluk paha biçilemez. Ve en güzeli de kargo ulaştıktan sonra gelen mesajlar :) Giresun’a gönderilen bir siparişti ve benim için hazırlamak büyük zevkti. Bu özel günlerini bana emanet ettikleri için bir kez daha teşekkür ederim.

Takı yastığı , tamamen el kesimi ve el dikimidir.

kece-kizli-anahtarliklar kece-kiz-figurlu-anahtarlik

 

 

 

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Küçüklükten beri hayalim hep insanları mutlu etmek ve yardımcı olabilmekti. Mesleğimi buna göre seçtim ve psikoloji okumaya karar verdim taa ortaokulda. ve psikoloji okudum :) daha sonra çeşitli eğitimler aldım. Fakat hayat beni insan kaynakları ve finansa itti :) küçüklüğümden beri örgü , dikiş , el emeği ile yapılan ne varsa sevdim ilgilendim. başta sadece bir hobi ve tanıdıklarıma hediye diye yaptıklarım çevremdekilerinde ısrarı üzerine 2. bir meslek oldu bana. Sayfamın adının hikayesi ise 'ıncıkcıncık' süse püse olan düşkünlüğümden :) 'evol' ise tersten okununca love yani aşk demek. o da herşeyin aşktan olduğuna inandığım için. elişlerimle yine insanları mutlu edebiliyorum böylelikle :) Ufacıkta olsa o güzel özel anlarında bir payım oluyorsa ne mutlu bana... daha fazla bilgi almak isterseniz mail adresim aşağıda. e-mail: incikcincikbyevol@hotmail.com