Pazar, Ekim 23, 2016
Keçe mantar ev

Keçe mantar ev

22

keçe
Keçe ile çalıştığım mantar ev. Daha fazlası burada.

22 YORUMLAR

 1. bu hayattaki tüm gargamellerden bu güzel şirinler evi bizi korusa, girsek bu güzel evlerin içine tüm kötülükler dışarda kalsa :) pastacı şirin elmalı, ahududulu pasta yapmış, kokusu tee buraya kadar geldi. şirine ormandan çiçek topluyor süslü şirinle birlikte.gözlüklü ukala şirin de yine şöyle diyor ‘şirin baba der ki’ :)

 2. Filiz hanımcığım ne güzel dilekler bunlar katılmamak mümkün değil,yalnız bir sorun var ahududu kalmamış ne yapsak acaba.

 3. Bana tanıdık geliyor bu evler ama ;)
  Yerken beni de çağıracaksanız dondurduğum ahudududan veririm :)
  Ellerinize sağlık,harika iş çıkarmışsınız gene.

 4. Filiz hanıcığım hiç endişeniz olmasın stok bile yaptım,sevgili peşkir ahududu getirecek yani iki çeşit tatlımız hazır..

 5. @zulaltan ahududular benden.Hem de anamın bahçesinden.Sizin elmalı gibi bir de ahududu muhabbetimiz olacak artık :) Mehtap hanım, bize de bir görüşme ayarlarsınız artık.Biliyorsunuz Nurdan ve Nursun hanımları çok kıskanmıştık :)

 6. @peskir, bahçesinde ahududu yetiştiren bir anneniz var haa !vayyy çok şanslısınız yahuuu :) evet sizin gibi yetenekli hanımlar buluşsun, ahududulu pastaya hasret kalmayayım :)

 7. bunları geçen blogunda da gördüğümde bitmiştim şimdi görünce hala seyrediyorum, keçe hiç çalışmadım sayende bunlardan yaparak keçeye de el atacağım galiba…

 8. imza atmışsınız mehtap hanım işinize gene… zulalin dileklerine katılıyor ve Allah gargamellerden bizi ve tüm dünyayı korusun diyorum … :)