Pazar, Ekim 23, 2016
Keçe maymunlu el yapımı kartpostallar

Keçe maymunlu el yapımı kartpostallar

0

kartpostal

Biraz fazla kart paylaştığımın farkındayım ama farklı tasarımlar görünce de duramıyorum. Bu da maymun kullanılarak dekore edilmiş bir kart. Maymunu keçeden yaptıklarını düşünüyorum ve yine desenli kumaşlar.
Kart çok hoş görünüyor ve bunu çocukların davetlerinde (doğum günü gibi) kullanabilirsiniz bence. Ayrıca bunu farklı desenlerde kumaşlarla çok daha farklı görüntüler elde etmekte kullanabilirsiniz. Dediğim gibi arka plan çok önemli oluyor. İşte hepsi birbirinden renkli ve güzel kartlar….

kartpostal

Yapılışı ise bu sitede var.

Paylaş
little.marifet.ece
Merhaba,ben Ece! Aslında burada benden küçük biri var mı bilmiyorum. En küçük olmakla birlikte en acemi olanınızım. Gelecekteki evimde sanat atölyesine benzer bir odam olacak. Ve her çeşit el işi yapacağım. Keçe, polimer kil, minyatür... Daha çok şey öğrenmek için buraya katıldım. 13 yaşındayım ve bu siteye bayılıyorum. Gerçi okul ve dershane dolayısıyla yapmak istediğim çoğu şeyi yapamıyorum ama yaptıkça paylaşacağım. Arkadaşlarım kibar, güvenilir, akıllı, sorumlu ve yardımsever olduğumu düşünür. Daha fazlası için hobilerim: piyano çalmak, şarkı söylemek, deneme yazmak, okumak, kompozisyon yazmak,okumak, yazılarımda söz sanatlarından yararlanmak, merak etmek ve araştırmak, resim çizmek, şeker, kek, kahve fotoğraflarına bakmak, doğada gezmek, içinde karton, makas, boya vb. olan her şey... Evet, çok garip hobilerim vardır. Çok konuştum ama en sevdiğim renklerin mavi,yeşil ve şeker pembe, sevmediğim renklerin de gri ve kahverengi olduğunu söylemezsem içim rahat etmeyecek. Vaktinizi ayırıp bunu okuduğunuz için çok teşekkür ederim ^_^ <3