Keçe melek bebek şekerleri

-

kece-melek-bebek-sekerleri
Son zamanlarda çalışmaktan en çok keyif aldığım modellerden biri bu melek bebekler oldu. Şu an anne olsam sanırım bunlardan yapıp dağıtırdım misafirlerime, o kadar hoşuma gidiyorlar. Kız bebek için pembe çalıştım, tabii klasik sarı, lila, yeşil de tercih edilebilir. Kanatlar için kalp desenli keçe kullandım. Kanatların kenarlarını küçük boncuklarla süsledim.

kece-melek-bebek-sekerleri-
Erkek bebek için renk olarak mavi beyaz tercih ettim. Kanatlarının kenarlarını kücük boncuklarla süsledim. Her ikisininde arkasına mıknatıs yapıştırarak magnet olarak kullanılmasını sağladım. Ayrıntılar ve diğer yaptığım işler için blogumu ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.