Keçe nazar boncuğu anahtarlık

-

keçe nazar boncuğu
Anahtarlık modellerine yönelik denemelerim devam ediyor. Bu kez de keçeden nazar boncuğu yaptım. İstersek anahtarlık, araba süsü olarak ya da evimizde bebeğimizin odasında duvar süsü olarak da kullanabiliriz..

Sonra aklıma harflerden de benzer bir çalışma yapabileceğimiz geldi. Hemen bir harf denemesi yaptım, onu da nazar boncuğunun yanına ekledim. Ayrıntılı fotoğraflarını ve diğer anahtarlık çeşitlerine bakmak için blogum. Keçeyle 10marifet ve buraya çalışmalarını ekleyen değerli arkadaşlar sayesinde tanıştım. İyi ki diyorum böyle el emeği göz nuru ürünlere kıymet veren, bizleri üretmeye sevk eden bir platform var. Herkese mutlu ve güzel günler diliyorum ;)

keçe nazar boncuğu

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
gulsenmelik

Keçe ve kumaştan görsel ürünler hazırlamayı,örgüyü ve nakışı çok seviyorum..severek ve beğenerek yapıyorum.Ürünlerimi http://yedirenkhobi.blogspot.com/ adresimde yayınlıyorum.

Keçe anahtarlık yapımı

| | 0 Yorum

Herkese merhaba Ayakkabı kalıbını çiziyoruz, kalıbını çıkarıyoruz ve iki taraflı olarak çizip kesiyoruz. Üzerine kar tanesi çizimi yapıp dikiyoruz. İki parçayı da birleştirip dikiyoruz. Bileği için dikdörtgen bir parça ölçüp...