Perşembe, Ekim 27, 2016
KEÇE NAZARLIK

KEÇE NAZARLIK

25

Basit bir duvar tipi nazarlık.

Renkler burada göründüğünden çok daha canlı.

25 YORUMLAR

 1. klasik tip nazarlıklara sonnnn:))tam benim tarzım.Ne yalan söyleyeyim bugün acaba Neduk Hanım ın nasıl bi harika çalışmasıyla karşılaşacağım diye merakla açıyorum siteyi:)keçe işine başlamayı istiyorum ama bu aralar işe başladığım için bir türlü vakit bulamıyorum artık el işlerine:(sizlerin çalışmalarına bakmakla yetineyim bi süre daha .bana fikir verdiğiniz için teşekkürler.

 2. Yine her zaman ki gibi çok güzel olmuş,ben de klasik nazarlıkları sevmiyorum, Sevgili Meyyale’ye katılıyorum, ellerin dert görmesin, bunu bence çalışma masanın yakınına as ki Allah nazarlardan korusun seni:)

 3. Ben de kaydetmiştim bu modeli yapmak için. Çok şirin olmuş Neduk. Ellerine sağlık. Renkleri tahmin edebiliyorum.

 4. Basitmi???Ee tabii keçede uzmanlaşanlara basit geliyordurda bunu birde bize sorsanız?keçeye bulaşıp bunu yapmaya uğraşsam zannederim 3 saatimi falan alır..yanılıyormuyum?

 5. Basit mi keçeleri tek tek minik minik kes renklerin uyumunu sağla sonrada tek tek dik onları çok emek var çok size göre basit tabii elinize sağlık çok güzel duruyor…

 6. nedukcum söz bulamıyorum sadece muhteşem olmuşlar diyorum.bende arkadaşlarımın temennisine katılıyorum.Allah sizi nazarlardan korusun sağlıklı uzun ömürler versin.Ve de tüm 10 Marifetlilere (biraz haminne duası gibi olduama napiiiimm içimden geldiiiii ) :))) kaçtımmmm

 7. Ben de yaşım geçtikçe öyle dua eder oldum, bir de kendim hariç başkalarına da çok dua eder oldum. Dünya dua üstüne duruyormuş ve kendiniz hariç başkasının size ettiği dua çok makbulmüş.haminne dualarına devam:)))

 8. Çok güzel olmuş sevgili neduk,ellerin dert görmesin:) Ben de keçe yapmaya başlayacağım ama:( 18 inden sonra,sevgili nalana’ya sipariş vereceğiz o bize getirecek:)))

 9. bu nazarlık fikri camiaya değişik fikirler verecek, verdi, vermiş bile. yalnız tasarım fibonacci’ye(altın oran) pek uygun değil sanırım. bu nedenle olsa gerek gözümü tırmaladı abla. ha, başlarım senin fibondan nacciden altınından oranından orantından diye kafama şişle vurursan, yavuzun ulemasının atından sıçrayan çamur olayındaki cevabına öykünürüm fütursuzca : “ustanın şişle vurduğu yerdeki acı, rüzgarın teni okşamasından daha nazik gelir bünyeye..”kendisi kendisini anlamayan 12.

 10. rengarenkse ben kesin beğenmişimdir.neduk anla sen gözü salam birini buldun mu ver eline ipliği boy boy geçirsin dursun bir sürü iğneliğin var oraya ziple iğneleri. göz yüzünden harcadığın enerjiyi keçelere devir et.

 11. Aman Allahım,söz veriyoruz sevgili saatoniki rahat duracağız,hiç ses çıkarmayacağız, yeterki düzel, sen kendi kendini anlamamışsın bir de beni düşün:)))