25 yorum gelmiş

 1. meyyale

  klasik tip nazarlıklara sonnnn:))tam benim tarzım.Ne yalan söyleyeyim bugün acaba Neduk Hanım ın nasıl bi harika çalışmasıyla karşılaşacağım diye merakla açıyorum siteyi:)keçe işine başlamayı istiyorum ama bu aralar işe başladığım için bir türlü vakit bulamıyorum artık el işlerine:(sizlerin çalışmalarına bakmakla yetineyim bi süre daha .bana fikir verdiğiniz için teşekkürler.

 2. fiamma1

  Yine her zaman ki gibi çok güzel olmuş,ben de klasik nazarlıkları sevmiyorum, Sevgili Meyyale’ye katılıyorum, ellerin dert görmesin, bunu bence çalışma masanın yakınına as ki Allah nazarlardan korusun seni:)

 3. sesiber

  Ben de kaydetmiştim bu modeli yapmak için. Çok şirin olmuş Neduk. Ellerine sağlık. Renkleri tahmin edebiliyorum.

 4. gonuldenele

  Basitmi???Ee tabii keçede uzmanlaşanlara basit geliyordurda bunu birde bize sorsanız?keçeye bulaşıp bunu yapmaya uğraşsam zannederim 3 saatimi falan alır..yanılıyormuyum?

 5. sevi59

  Basit mi keçeleri tek tek minik minik kes renklerin uyumunu sağla sonrada tek tek dik onları çok emek var çok size göre basit tabii elinize sağlık çok güzel duruyor…

 6. SEMYIL

  nedukcum söz bulamıyorum sadece muhteşem olmuşlar diyorum.bende arkadaşlarımın temennisine katılıyorum.Allah sizi nazarlardan korusun sağlıklı uzun ömürler versin.Ve de tüm 10 Marifetlilere (biraz haminne duası gibi olduama napiiiimm içimden geldiiiii ) :))) kaçtımmmm

 7. sesiber

  Ben de yaşım geçtikçe öyle dua eder oldum, bir de kendim hariç başkalarına da çok dua eder oldum. Dünya dua üstüne duruyormuş ve kendiniz hariç başkasının size ettiği dua çok makbulmüş.haminne dualarına devam:)))

 8. fiamma1

  Çok güzel olmuş sevgili neduk,ellerin dert görmesin:) Ben de keçe yapmaya başlayacağım ama:( 18 inden sonra,sevgili nalana’ya sipariş vereceğiz o bize getirecek:)))

 9. saatoniki

  bu nazarlık fikri camiaya değişik fikirler verecek, verdi, vermiş bile. yalnız tasarım fibonacci’ye(altın oran) pek uygun değil sanırım. bu nedenle olsa gerek gözümü tırmaladı abla. ha, başlarım senin fibondan nacciden altınından oranından orantından diye kafama şişle vurursan, yavuzun ulemasının atından sıçrayan çamur olayındaki cevabına öykünürüm fütursuzca : “ustanın şişle vurduğu yerdeki acı, rüzgarın teni okşamasından daha nazik gelir bünyeye..”kendisi kendisini anlamayan 12.

 10. kondor

  rengarenkse ben kesin beğenmişimdir.neduk anla sen gözü salam birini buldun mu ver eline ipliği boy boy geçirsin dursun bir sürü iğneliğin var oraya ziple iğneleri. göz yüzünden harcadığın enerjiyi keçelere devir et.

 11. fiamma1

  Aman Allahım,söz veriyoruz sevgili saatoniki rahat duracağız,hiç ses çıkarmayacağız, yeterki düzel, sen kendi kendini anlamamışsın bir de beni düşün:)))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...