Keçe oyuncak hayvanlar – Babypets serisi

-

keceden-eli-yapimi-oyuncak-hayvanlar-babypets-modelleri-7
Fernanda Lacerda tasarımı Babypets serisinin oyuncakları. Bu tasarımcının daha önce pek çok tasarımının kalıplarını satın alıp uygulamıştım zaten, bunlar da onlardan birkaçı.
Bu sette köpek, kedi, kaplumbağa, kuş, civciv ve fare hayvanları bulunmakta. Hepsini elde kestim ve diktim. Dolgular için elyaf kullandım. Gözler için ise yapışabilen siyah boncuk tercih ettim.
Hayvanların tamamı 20-25 cm boyunda aşağı yukarı.

keceden-eli-yapimi-oyuncak-hayvanlar-babypets-modelleri-1

keceden-eli-yapimi-oyuncak-hayvanlar-babypets-modelleri-2

keceden-eli-yapimi-oyuncak-hayvanlar-babypets-modelleri-3

keceden-eli-yapimi-oyuncak-hayvanlar-babypets-modelleri-4

keceden-eli-yapimi-oyuncak-hayvanlar-babypets-modelleri-5

keceden-eli-yapimi-oyuncak-hayvanlar-babypets-modelleri-6

Yaptığım diğer işleri görmek için blogumu ziyaret edebilirsiniz.

sekerkeceler

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın