Keçe prens balonlu kapı süsü

-

isimli-balonlu-kece-prens-kapi-susu

Evet arkadaşlar, Esra Hanım’ın bebeği Rüzgar için soft renklerde, kahve krem mavi tonlarda, balonlarla göklere gezintiye çıkan, büyük boyda bu prensli keçe bebek kapı süsünü diktim. Yüksekliği 80, eni 78 cm.

isimli-balonlu-kece-prens-kapi-susu-1

Dolgulu keçe balonlar, balonları çok seven Esra Hanım’ın bebeğinin odası için.

isimli-balonlu-kece-prens-kapi-susu-2

Keçe prens 44 x 35 cm.

isimli-balonlu-kece-prens-kapi-susu-3

Biz bu kadar büyüğüz işte :)

kece-prens-taki-yastigi

80 cm boyunda keçe prens takı yastığının görseli bu… Bu  prensi 10 cm’lik anahtarlık zannadenler oldu :) Dikkat, bu model büyük boy yastık için tasarlandı, 10 cm’lik anahtarlık bu tasarımda dikilemez.

 kece-prens-taki-yastigi-1

Elif Hanım’ın isteği üzerine bebeğinin mevlüdünde ve sonra da bebek odasında kullanmak üzere bu keçe prens takı yastığını diktim.

kece-prens-taki-yastigi-2

Prens yastığa saten kumaştan taç aplikeli, püsküllü takı kesesi de eklendi. Yüksekiği 70 cm olacaktı ama ölçüyü tutturamayıp yastığın yüksekliğini 80 cm olarak diktim, eni 50 cm. oldu.

 

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...