Keçe prens, takı yastığı ve lohusa tacı

-

kece-prens-bebek
Esin Hanım için 3 adet keçe prens diktim. 2 adet gümüş siyah beyaz renklerde istendi, bir adet de mavi krem renkte.

kece-prens-bebek-
İstek üzerine saçını gümüş ipten yaptım, minik taç kondurdum kafasına. Kaftanı da bir güzel süsledim, siyah pelerinle tamamladım.

kece-prens-bebek-1
Ebatları 27 cm.

kece-safari-hayvanli-kapi-susu
El yapımı 5 adet safari hayvancıkla kapı süsüm rengarenk hale bürünmüş oldu.

kece-suslemeli-bebek-taki-yastigi
Çınar bebeğin safari temalı bebek kapı süsünden sonra Efe bebeğin maymunlu takı yastığı da diktim – keçe balonlara isim yazıldı, güneş sarkacı yastığımı tamamlıyor.

inci-tas-suslemeli-lohusa-taci
Demir bebeğin annesi aydede kapı süsünden sonra inci ve taşlarla işlemeli fiyonklu taç yapmamı istedi ama fiyonku dantelle süsleyecektim ve ortasına inci değil, ninik taç koymam isteniyordu.

inci-tas-suslemeli-lohusa-taci.-jpg

mavi-kece-prens-bebekli-lohusa-taci
Aewn bebeğin doğumu için safari kapı süsü ve prensli lohusa tacı hazırladım.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...