Keçe prenses bebek fotoalbümü

-

kece-prenses-suslemeli-defter-foto-album

Kübra Hanım arkadaşına doğum hediyesi olarak minik bebek Almila için fotoalbüm hazırlamamı rica etti. Bu süslü keçe prenses süslemeli albüm için en büyük ebat kullanıldı – 37 x 26 cm. Bu bebek fotoalbüm pudra satenle kaplandı, keçe prenses bebeğiyle ve taşlı harfli ayraçla tamamlandı.

kece-prenses-suslemeli-defter-foto-album-1

Saten ve tüllerle, boncuk ve güllerle süslü bir elbisesi var.

kece-prenses-suslemeli-defter-foto-album-2

Dantelin zarafeti, ekru pudra tonları…

kece-prenses-suslemeli-defter-foto-album-4
Erva bebek için ise daha önce pudra balkabağı arabalı kapı süsü yapmıştım. Anne adayı kapı süsüne o kadar bayılmış ki, ek ürün olarak bu fotoalbümü yapmamı istedi, tabi gündüzler dolu olunca bu ürünü ancak geceleri hazırlayabildim.

tasli-isimli-ayrac-ekli-kece-prenses-suslu-bebek-fotoalbum

 

Ayrı içi dolgulu dışı saten kaplama ayraç da el yapımı. Üzerine taşlı harflerle isim yazıldı.

kece-prenses-pembe-ekru

Bu da Alya bebeğin daha önce dikmiş olduğum keçe prensesli beşik süsü. Yüksekliği 30 cm civarında.

suslu-kece-prenses-pembe-ekru-saten-etekli

 

 

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com