Keçe prenses bebekli takı yastığı

-

kece-prenses-bebekli-taki-yastigi
Eski müşterim Yeliz Hanım’a istek üzerine 2 adet figürlü takı yastığı diktim, inisiyatif bana verildiği için ben de özgürce davrandım ve bu figürlü takı yastıkları ortaya çıktı. Prenses yastığın yüksekliği 65, eni 25 cm.

kece-prenses-bebekli-taki-yastigi-
Elbisesi için su yeşili ve pembe keçe kullandım. Eteklere saten kumaş ekledim.

kece-prenses-bebekli-taki-yastigi-1
Yastığın tümü elyaf dolguludur.

kece-prenses-bebekli-taki-yastigi-3

kece-prenses-bebekli-taki-yastigi-2
Fiyonk ve inci süslemeler de var tabii ki. 100 % sevgi ile yaptım.

3 yorum gelmiş

  1. çok teşekkür ederim ama bu resimleri nasıl gördünüz merak ediyorum, sonuçta paylaşılan resimleri ana sayfada ben şahsen göremiyorum, enteresan :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com