Keçe sünnet kapı süsü ve sünnet takı yastığı

-


Merhaba. İki kardeşin sünnet düğünü için hazırladığım keçe çalışmalarım. Keçe kapı süsü için tüm figürler elde dikildi.

TURAN ve YİĞİT KORKMAZ’ın sünnet düğünü için dev atlı, sünnet kıyafetli şehzade bebekleri olan kapı süsü kalın keçeden dikildi.

Kovuk şapkaları altın işlemeli kumaştan diktim.

Cam nazar boncuğu ve inci süslemeli harflerle tamamladım isim tabelasını.

Kapı süsünün boyu 100 cm, eni 75 cm.

Sıradaki keçe ürünü, Mert çocuğun sünnet düğünü için büyük boy şehzade prens şeklinde sünnet takı yastığı hazırlandı. Takı yastığı kalın keçeden elde dikildi. 

Prensin boyu 75 cm.

Ekru saten kurdeleden sünnet takı kurdelesi.
Prens figürlü ve taşlı taç süslemeli.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com