Keçe süslemeli bebek ürünleri

-

kece-prensli-bebek-ani-defterleri
Ömer ve Enes bebekler için bu fotoğraf albümünü yapıp kargoladıktan sonra annesi yeni bir albüm daha hazırlamamı istedi.

kece-prensli-bebek-ani-defterleri-2
İkinci albümü yaparken farklı tonda kumaş tercih ettim, prens tasarımına da yenilik katıp pelerini kırmızı yaptım ve prensin kıyafetini farklı tasarladım. Bu defa mavi saten kumaşla albümü kaplayıp, isimli ayraçla modeli tamamladım.

kece-safari-bebek-kapi-susleri
Bu da bebeklere keçe safari kapı süsü

kece-prenses-suslemeli-bebek-fotograf-albumu
Çok eski müşterim Ayşegül Hanım için daha önce Amerika yolcusu birkaç ürün hazırladığım olmuştu, bu sefer arkadaşının bebeği için sarı gri tonlarda, prensesli foto albüm yapmamı rica etti.

kece-prenses-suslemeli-bebek-fotograf-albumu-

mavi-bebek-ani-defterleri
Çağan bebek için saten kaplama, boş taşlı ve broşlu, elyaf dolgulu bakabağı araba motifli anı defteri ve prens figürlü kalem :)

kece-prensli-kapi-susu-modelleri
Ve 70 cm yüksekliğindeki bu prens takı yastığı kapı süsü oldu yine :) Tüm kapı süsü yüksekliği 95 cm

kece-prensli-kapi-susu-modelleri-1
”Uyyy, tatlı şirin prenscik” :)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...