Salı, Nisan 25, 2017
Keçe Telefon Kabı…

Keçe Telefon Kabı…

6

bu keçeleri bloggerlar buluşmasına gittiğimizde sevgili Sibelle aldık. daha önce de yazmıştım. genelde malzeme almam evdekileri değerlendiriyorum. daha önce taçlarda kullandığım keçeler de arkadaşımın hediyesiydi. ilk kez keçe aldım yani. bu telefon kabıda ilk çıkan çalışma. bakalım devamında neler gelecek? çabuk sıkılıyorum bugünlerde ve kendime baskı yapmıyorum. her şeyi yarım bırakıyorum ama bunu bitirdim. nasıl güzel olmuş mu?

Paylaş
alanay
Bir eş ,anne ve eğitimciyim...Çocukları çok seviyorum ve hayvanları.doğa ise özlemim...Günlük rutinimin dışında en büyük zevkim üretmek.el sanatları ve resimle uğraşıyorum.burada zamanla çalışmalarımı sizlerle paylaşacağım...yorumlarınızı esirgemezsenişz sevinirim...

6 YORUMLAR

  1. nefis, nefis. elinize sağlık. ben yeni başladığım “isteyenin bir yüzü kara” kampanyasının bir mesajını da buraya yazmak istedim şimdi! :) 10marifet ofisine, kullanıcılarımızdan gelen hediyeleri doldurmak ve onları bize geldiklerinde hem sitede hem sosyal medya hesaplarımızda (facebook, twitter gibi) sergilemek istiyoruz. çok biriktiğinde de ofiste bir 10marifet sergisi açmayı kafaya koydum :) o nedenle bize minicik de olsa marifetlerini göndermek isteyenler bana mesaj ya da bize e-mail atabilirler. sevgiler!