Keçe zürafa ve balerin bebek takı yastığı modelleri

-


Keçe zürafa ve balerin bebek takı yastığı modelleri. Bebek takı yastıkları bebeklerin doğumlarında gelen misafirlerin bebekler için aldıkları takıları takmaları için hazırlanıyor, sonrasında da bebek odasında süs olarak kullanılmaya devam ediyor. Hatta bu yastıklar öyle kocaman ve pofuduklar ki oyuncak olarak bile kullanılabiliyor.
Bebek takı yastıklarımdan ilki zürafa şeklinde. Yanında bir de sevimli maymuncuk var. Keçe zürafanın kafasında yoyo kumaş çiçek süslemsi var, kumaş papyonunun da içi dolgulu.
Bir diğer keçe zürafa bebek takı yastığı modelinin de kırmızı yoyo çiçek süslemesi var.
65 cm’lik olarak kızının odasına dekor olarak istedi bir anne bu modeli de. Bu zürafa için de mavi puantiyeli dolgulu papyon ve kırmızı papatya çiçeği diktim.


Balerin yastıklar kız bebek odaları için hazırlandı. Üç farklı balerin yastık modeli var aşağıda. Genelde annelerin verdikleri sipariş doğrultusunda belirleniyor detaylar.
Hayal tülden türü etek, saten kumaştan badi ve saç topuzundaki güller yapıldı.

Beyaz tütü etekli balerin bebek modelinin uçuk pembe saten badisinde taşlı harflerle bebeğin adı AŞK yazıldı.
Patikler ise kristal taş süslemeli.
Üçüncü altta yer alan model kirpikli gözleri olan balerin bebek takı yastığım ise bir diğer sipariş idi.


Prenses tasarımlı isme özel boncuklu ve özel yazılı klipsli prenses emzik askısı da bir diğer çalışmam.

Keçe zürafa ve balerin bebek takı yastığı modellerime profilimdeki linklerden bana ulaşarak bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com