Keçeden aile figürlü bebek anı defteri

-

inci-ve-kece-suslemeli-bebek-ani-defteri
“Seni beklerken” adlı defterimi 2 aylık hamile olan Yağmur Hanım için çok severek yaptım. Yazıyı deftere iple nakış işleyerek uyguladım, defteri açık tonda kumaşla kaplanıktan sonra anne baba figürleriyle süsledim. Minik bebeği kundakta yaptım.

inci-ve-kece-suslemeli-bebek-ani-defteri-1
Taze babamızın ellerine bir tarçınlı kek ve külah dondurma tutturdum çünkü taze annemiz lohusa olduğu için canı hep tatlı çeker :)

inci-ve-kece-suslemeli-bebek-ani-defteri-2
Kalem sade tasarım istendi, incili broşla kalemi tamamladım.

inci-ve-kece-suslemeli-bebek-ani-defteri-3
Kucağında bebek olan anne tıpkı 2 ay önceki halime benzer – ben de doğum yaptığımda böyle süslü püslü giyinip kuşanıp hastaneden çıkmıştım minik kızımla :)

1 yorum gelmiş

  1. aylar

    sevgili 10 marifet site yönetimi, yazı yazmak için menüde neden RESİM YÜKLE öğesi yok, yazı yazılıyor fakat nedense resim yüklenmiyor, yoksa profilim resim yüklemeye kapanmış mıdır?

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com