Keçeden aşk!

-

keçe ile gelin damat nazarlık
Sevenlere nazar değmesin diye tasarladığım nazarlık, üstündeki gelin ve damadı Erica’nın yaptıklarından esinlendim ve keçe ile çalıştım, sizin beğeninize sunuyorum.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

3 yorum gelmiş

  1. çok güzel olmuşlar ellerine sağlık. Erica bir ekol bu konuda onun tasarımlarını birçoğumuz örnek alıyor. Ericadan esinlendiğinizi belirttiğiniz içinde tebrik ediyorum. Zira başkalarına ait tasarımlara benim tasarımım diyenlerde olabiliyor siz yaptığınızda emek hırsızı beni taklit etti vs gibi çirkin suçlamalarla bile karşılaşabiliyor insan . İlk yaptığım balerinli kapı süsünü paylaştığımda başıma geldi . Bu davranışınız umarım tüm yetenekli bayanlara örnek olur.Ayrıca işçilik bir harika

  2. ISIN797

    mrswurm çok teşekkür ederim gelini ben damadı eşim olarak yaptım zaten:)yetenek perisi çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. ericanın sayfasını takip ediyorum ve yaptıklarını gerçekten çok beğeniyorum.onun adını kullanmadan kendi tasarımıymış gibi gösterip pazarlayan insanlar var onları erica kendi sayfasında da beyan etmiş bu emek hırsızlığından başka bir şey değil.ben esinlendiysem birisinden bunu söylemekten kaçınmam umarım dediğiniz gibi herkese örnek olur.bu arada ben de balerinlerden yaptım benimkiler biraz büyükçe oldu :)

Bir Cevap Yazın