Keçeden askılı çanta tablet kılıfları

-


Keçeden askılı çanta tablet kılıfları yapıyorum. İlla kılıf olarak kullanmak şart değil yani, çanta olarak da kullanabilirsiniz. Yaz geldi diye boş durmak yok değil mi?
Çocuklarımızın kıra döke ellerinde gezdirdikleri tabletler için en güzel kılıfları yapalım derim. Önce el işi malzemesi satan bir yere gidip renkli kalın keçeler alıyoruz, daha sonra hayvan figürlü kafalar çizip kesiyoruz keçelerimizden ve yapıştırıyoruz.
Tek yapmamız gereken kılıf olması için yan dikişlerini kapatmak, çanta olsun istersek de çanta malzemeleri satan bir yerden metre işi kolon alıp benim gibi askı takabilirsiniz.
Yaparken o kadar çok eğlendim ki, durduramadım kendimi 3 tane tilki, 2 tane aslan, 2 tane kartal, 3 tane koala temalı yaptım. Hem yetişkinler hem gençler için neşeli kılıf modelleri oldular. Ya da çocuklar için çanta niyetine de kullanılabilir hatta hediyelik olarak da düşünülebilir.
Benim zamanım yok bunlarla uğraşmaya derseniz profilimden bana da ulaşabilir, diğer keçe tablet kılıfı modellerime ve diğer el işi çalışmalarıma bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Video: Keçe kılıf yapımı

| | 1 Yorum

Keçeden güzel bir kılıf yapmaya çalıştık. Nasıl yapıldığını kaptığınız anda kendinizi tutamayacağınıza eminiz. Kısacık videomuzda izlemek için buyrun....

Keçeden telefon kılıfı yapımı

| | 0 Yorum

Şöyle rengarenk şeyleri görünce duramıyorum hemen yapıyorum. Bu da onlardan bir tanesi. Telefon kılıfımın yapılışı ne yalan söyleyeyim zor. Bir de bunun kalıbı yoktu, ben çıkarttım. Yapılışı: Kalıbı çıkarttıktan sonra...

Keçe tablet kılıfı yapımı

| | 0 Yorum

Keçe tablet kılıfı yapımı. Üstelik fiyonk detaylı. İstenilirse clutch / portföy çanta olarak da kullanılabilir bir model. Uzun zamandır ertelediğim tablet kılıfını yapabilmek için vakit buldum. Gerçekten çok güzel oldu....