Keçeden askılı çanta tablet kılıfları

-


Keçeden askılı çanta tablet kılıfları yapıyorum. İlla kılıf olarak kullanmak şart değil yani, çanta olarak da kullanabilirsiniz. Yaz geldi diye boş durmak yok değil mi?
Çocuklarımızın kıra döke ellerinde gezdirdikleri tabletler için en güzel kılıfları yapalım derim. Önce el işi malzemesi satan bir yere gidip renkli kalın keçeler alıyoruz, daha sonra hayvan figürlü kafalar çizip kesiyoruz keçelerimizden ve yapıştırıyoruz.
Tek yapmamız gereken kılıf olması için yan dikişlerini kapatmak, çanta olsun istersek de çanta malzemeleri satan bir yerden metre işi kolon alıp benim gibi askı takabilirsiniz.
Yaparken o kadar çok eğlendim ki, durduramadım kendimi 3 tane tilki, 2 tane aslan, 2 tane kartal, 3 tane koala temalı yaptım. Hem yetişkinler hem gençler için neşeli kılıf modelleri oldular. Ya da çocuklar için çanta niyetine de kullanılabilir hatta hediyelik olarak da düşünülebilir.
Benim zamanım yok bunlarla uğraşmaya derseniz profilimden bana da ulaşabilir, diğer keçe tablet kılıfı modellerime ve diğer el işi çalışmalarıma bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin