Keçeden balonlu prenses kapı süsü

-

kece-balonlu-bebek-odasi-kapi-susleri-1
Merhabalar. Sevim Ece bebek için prenses taçlı, balonlu bir kapı süsü hazırladım. Daha önce bulut detaylı hazırladığım kapı süsünü bu defa annesinin isteğiyle prenses taçlı hazırladım. Balon demetinde 80 adet dolgulu balon kullandım, çift kat keçe üzerine sabitledim.
Prenses tacı dolgulu olarak diktiğim için üzerinde ismi dolgusuz olarak hazırladım. Fil, yıldız, kız bebek figürleri de boncuk elyaf dolgulu olarak dikip sarkaç halinde prenses tacına yine dikerek sabitledim. Renk ve figur tercihlerini annesine ait 😊 Bana da sevgi ve özen ile hazırlamak düştü.

kece-balonlu-bebek-odasi-kapi-susleri

Tüm bebek şekeri ve kapı süsü ürünlerim için bana blogumdan ya da instagram sayfalarımdan ulaşabilirsiniz. Sevgilerimle…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir Melek Annesiyim..İğne Bile Alamazken Elime Bir Meleğin Sevgisi Düştü Gönlüme... Aldım İğneyi Elime Başladım Özel Günlerimizi Güzelleştirmeye. Kendimi Buldum O Sevgide Ve Öğrenmenin Üretmenin Keyfini Tattım. Şimdi Meleğimden Aldığım İlham İle Çıkıyorum Yola..En Tatlı Heyecanlar da Payımın Olması Dileğiyle..

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...