Keçeden Frida’lı tablet kılıfı ya da portföy

-


Keçeden Frida’lı tablet kılıfı ya da portföy çanta olarak da kullanılabilecek mor tasarım çalışmam. Çok severek çalıştım bu kılıf modelini. Kadınların en sevdiği renklerden olan mor ve tarihteki en etkileyici kadınlardan biri olan Frida Kahlo’yu kullandım tasarımımda.
Meşhur tek kaşı, simsiyah saçları, renkli tokaları, kırmızı ruju ile çok üzülüp kırılmış fakat hayal kırıklıklarını şaheserlere dönüştürmeyi başarmış ilham verici bir kadın Frida Kahlo. Bana hüznün yanında gücü de hatırlatan Frida’yu bu şekilde yorumladım ben de.

Ölçülerini tablete uygun olarak hazırladığım kılıfta, içe bir küçük cep, dış kısma da bir büyük cep ve tablet kalemi için uygun bir alan yaptım. Kenarına da keçeden püskül ekleyerek daha da eğlenceli bir hale getirdim. Bu sayede tablet kılıfı olarak tasarlamış olmama karşın portföy çanta olarak da kullanıyorum. Hem clutch hem tablet kılıfı olarak güzel günlerde kullanmaya devam :)


Her zamanki gibi keçe ile ilgili farklı ve eğlenceli tasarımlarım için bana profilimden ulaşabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Tasarımlarım ve el emeğimle oluşturduğum, keçelerden dünyamı sergilediğim bir hesabım var. Tasarlanmasını istedikleriniz için bana ulaşın aklınızdakileri beraber tasarlayalım :)

Bir Cevap Yazın