Keçeden hediyelik magnetler

-

kece-ugur-bocegi-magnet-modelleri
Kına gecesinde misafirlere dağıtılmak üzere Fatoş için hazırladığım magnetler tamamlandı sonunda. Bir büyük uğur böceği ve 35 adet yavrusu :) Uğur böceklerinin kanat ve gövde kısımlarını ayrı ayrı kestim karton kalıp yardımıyla. Sonra kanatlarına siyah kum boncukları diktim. Battaniye dikişiyle gövde ve kanatları birleştirdim. En son olarak da gözlerini beyaz minik incilerle tamamladım.

kece-magnet-modelleri
Diğer magnetlerimi zaten biliyorsunuz. Onlara birkaç ağaç, kalp ve cupcake magnet daha ekledim. Onlarla birlikte toplamda 70’ye yakın magnet oldu.

kece-magnet-modelleri-1
Magnetleri keçeden hazırladığım kutuya koyup, hediye pakedini de kırmızılarla hazırladım :) Şans, bolluk, bereket getirsin gittikleri evlere, tüm yeni evlenen, evlenecek çiftlere de mutluluklar diliyorum, Allah bir yastıkta kocatsın. Herkese mutlu bayramlar :)

Blogum

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...