Keçeden ışıklı deniz feneri

-

keçe dekoratif aksesuarlar
Keçe deniz fenerimi ışıklı modele çevirmek için bile bayağı ter dökmek gerekti. Malum her detayı ampul olsun, düğmesi olsun, ayrı ayrı elektrikçiniz ayarlamalı, bana da bunları fenerime uygulamak kalıyor. Bu feneri deniz temalı kapı süsü ya da korsan kapı süsü için rahatlıkla kullanabilirim. Işıklı tasarım görmek için devamı burada.

keçe dekoratif aksesuarlar
Herhangi bir kapı süsü yaparken bazı müşterilerim beni acele ettirmek için ”Aman Aylar Hanım, ne var burada, Minnie Mouse kapı süsünü yarım günde dikersiniz!” demekteler. Şaşırıyorum buna. Zira benim daha önce yaptığım Minnie Mouse figürünü bu sefer PEMBEHOBİ aynısını dikince kendi diliyle itiraf etmiş, ne kadar uğraştırıcı bir figürmüş diye :) Doğru. Sadece Minnie’nin suratını dikmek için epeyce saatler harcanıyor. Kaldı ki bütün kapı süsünü tamamlamak… Fakat bazı müşteriler bunu anlamamakta. Bu çok üzücü. Herhangi bir kapı süsü bir günde dikilmiyor, her dolgulu figür, her yoyo çiçek emek ister, özen ister. Bence el emeğe saygı duyulmalı.

keçe dekoratif aksesuarlar
Fenerin son hali budur. Her detay fenerin arkasına muazzam bir şekilde saklanmalı. Kullanıcı düğmesine sorunsuz bir şekilde basabilmeli.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...