Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Keçeden kızgın sebzeler ve meyveler

15 YORUMLAR

  1. Çocuklar sebze yemek istemezler ya ondan üzülüyor bu sebzecikler :)) Bir romanda okuyup çok gülmüştüm. Şöyle; adam 40’lı yaşlarında ve bir gün annesinin çocukken ona zorla sebze yedirdiği ve yemek istemediği zamanlarda da arkandan ağlar zoruyla yedirdiğini hatırlıyor ve düşünüyor nedense bunalımın eşiğinde olanlar hep kereviz, enginar, bamya gibi sebzelerdi, çukulatalar, pasta ve dondurmalar her zaman neşe içindeydi hiç ağlamıyorlardı :))

  2. Anahtarlık yada broş olarak kullanılıyor olabilirler..Çanta süsü zımbırtısı da olabilirler :P Magnet olabilir,giysilere dikilebilir..Gözleri de bir garip bakıyor bunların..

  3. hepsi üsgünde en sonmdaki potakal bi tuhaf bakıyo :DDDillede anhatalıkda çok kullanıyor diyorsakda süslemelerde aplike olarak kullanabilirizzz

  4. bence bunlar bunu yapan zatımuhteremin çocuğunun tabağında bırakıp yemeden kaçtığı sebzeler mutfağın çeşitli yerlerine asılmak için yapılmışlar.sebzelerde sürekli tabakta kalmaktan şikayetçi oldukları içinde kızgınlarBen oğluma yararlı ve zararlı şeylerden bahsettiğim zaman bana ben anladım tadı kötü olanlar yararlı tadı iyi olanlarda zararlı deyiverdi ama ben yinede yediriyorum valla kereviz ve brokoli bilem şöyle rendeleyip sarımsaklı yoğurduda üstüne döktüm mü bak itiraz eden oluyor mu he he :=)