Keçeden pembe lohusa tacı

-

pembe lohusa tacı
Bir taç süsleme örneği daha. Asel Mina’yı süslü karşılamak için annesi Yasemin Hanım benden pembe lohusa tacı yapmamı istemiş. Keçe kundaklı bebek figürlü elde dikilmiş, lohusa taç bebek temalı düğme ve incilerle tamamlanmış. Keçe lohusa taçları ve değişik taç modelleri görmek için adres burası.

pembe lohusa tacı

pembe lohusa tacı

pembe lohusa tacı

Bu bebek temalı düğmeler insanı gülümsetiyor :D

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

11 yorum gelmiş

 1. aylar

  teşekkürler, ne var ki bu konuda haklısınız :( Övünmek gibi olmasın ama internette keçe taç tasarım ve özellikle uyumlu olmayan renkleri gördükçe içim kararıyor :( Ben olsam o tür tacı giyer miydim, soru işareti doğrusu :( Lohusa tacı yapılıyorsa da, bari gözüne güzel görünebilecek tasarım taç yapılsın bence. Ben bile tacımın bitmiş halini her zaman beğenmiyorum, hep eksik varmış gibime geliyor.

 2. pink house

  bazıları kopyalar bazıları tasarlar siz tasarlayan kısımdasınız o yüzden hep bir eksik varmış gibi hissetmeniz doğal çünki son sözü söylensiniz :) ben çok beğendim tekrar elinize sağlık …

 3. aylar

  taç konusunda evet ben tasarlıyorum ama bazı kapı süslerim kopyadır bazılar ise kendi tasarımım, nedeni ise bazı müşteriler beğendiği ithal tasarım kapı süsü modeli netten bulup bana yaptırıyor, eh yapmak da bana kalıyor, ama bir ürünün kopyası yapılsa bile hakkıyla yapılmalı bence.

 4. pink house

  kopyadan kastım yurt dışı değil aylar hanım tamamen fikirsizce birebir yapılan işler ki bu bide söylediğiniz gibi amatörce yapılırsa tam bir felaket oluyor size gelen siparişi netten almış bile olsalar emin olun siz farklı bi tasarım ekliyorsunuzdur ki bi çok modelinizi biliyorum ve yurtdışındakileride yakından biliyorum illaki bi aylar farkı oluyor onlarda ;)

Bir Cevap Yazın