KEÇEEELEEEERRR ,KEÇELER, KEÇEELEERR

-

Evet arkadaşlarım bu aralar keçelere haşır neşir olmaya başladım.en büyük etken buradaki arkadaşlarım. ikinciside kursa devam ettiğim okulda anneler günü kermesi ve sergi için keçeçalışması talebi. beni bu yola itti.:)))

NAZARLIK PANOLAR
NAZARLIK PANOLAR

ÖNCE Neduk hanımcım sizinkiler kadar olmasada tesadüfen aynı zamanlara rastlayan terliklerim hoş benimkiler çarık gibi oldu:))) şu kapalıçarşıda turistlere satılanlar gibi:))

minyatür keçe çarıklar
minyatür keçe çarıklar

bunların yanına 1 TL koymayı unuttum aslında minyatürler.ben bunları bu kompozisyonda değerlendirdim İŞTEEEE

NAZARLIK PANOLAR 3
NAZARLIK PANOLAR 3
NAZARLIK PANOLAR 3 yakın çekim
NAZARLIK PANOLAR 3 yakın çekim

Embirin şapkalarının şimdi mor versiyonu karşınızda:

kitap ayraçları mor renkliler
kitap ayraçları mor renkliler
kitap ayraçları yakından görünüş
kitap ayraçları yakından görünüş

17 yorum gelmiş

  1. ıhhmım nasılda iç açıcı , sıcak süsler olmuş beğendim vallahi. Tırtıklı kısımlar sürfüle makasıylamı kesildi.Çok hoş olmuşlar.

  2. Semyıl ablacım ellerine sağlık. Dönüp dönüp baktım. Mini mini ne kadar ince uğraşmışsın. Çok güzel olmuşlar. Hepsi satılır inşallah.

  3. ne kadar hoş ve detaylı çalışmışsın Semyılcım bayıldım ellerine sağlık,kitap ayraçları da çok güzeller bu modeli çok sevip bende kermeste kalem kafası hazırlamıştım.Bu arada çorap bebeklerime reddedilen yazılarımın bir dökümünü yapmaya karar verdim.Birazdan hazırlayacağım arkadaşlar

  4. OOoo arkadaşlar eve yeni geldim. yatmadan birazcık buradagezeyim derken bu yazımla ve sizlerin güzel yorumlarınızlakarşılaştım. resmen süriz oldu :)) iki yazı göndermiştimneyse biri 10-12günde yayınlandı ikincisininde eli kulağındadır :)))bütün arkadaşlarıma tek tek o güzel yorumları için teşekkür ediyorum. işte bu güzel yorumlarınız, burada yazıları beklemeye değer kılan inanınki.:)))Kondorcum, evet kenarlarını sürfile makası ile kestim.biraz kalın olması için iki kat yaptım.ve kenarlarınıda “oyungama” tabir edilen bir çeşit teyel ile diktim.sesiber evet minicik minicikler ama yapması zevkli oldu.bu arada 1 günlük bir sergimiz vardı orada bunları sattık.bu fotoğrafları bana kaldı :)) şimdi sıra büyük sergi ve kermese hazırlıkta :)))

  5. kolay gelsin canım,bol satışlar bereketli kazançlar, diğer sergi ve kermeslerde de olsun inşallah.sıkışır da yardıma ihtiyacın olursa ben buradayım:))

  6. ah güzel ,gönlü zengin arkadaşım teklifin için çok çok teşekkürler. bu teklifin bile bana güç veriyor.sağolasın canım.

  7. esinselcim, nalanın yazısında gördüm seni peşimdengeliyorsun. ama bak ben çook yürürüm :)))) :))))

  8. :))) :))) ben aynı görüyorum akranız seninle:))bakıyorum şimdi nazesenin’kine..sanada kolay gelsin. benim mutfak saatime birazcık daha var. ben biraz daha gezinicem:)) :))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...