Salı, Ekim 25, 2016

Kedi Battaniyesi

6

Bu modeli ya bu sitede ya da başka bir sitede görmüştüm tam emin değilim. Hoşuma gitmişti kedişime yapayım dedim:) Gitar pek bir şekilsiz oldu ama kedişim sevdi yine de:)))Gitarı diktiğim tabanı haraşo ördüm. Etrafını tığla devam ettim.

6 YORUMLAR

  1. çok teşekkür ederim… beğenmenize sevindim… biraz acemi işi oldu ama:)))oğluşum için güzel sözleriniz için de teşekkür ederiz:)

  2. Gayet güzel olmuş, kedi de pek sevmiş üzerinden inmiyor, biraz daha büyücek yapsaydın üzerini de örterdin:)Orası onun yeri mi?

  3. teşekkür ederim:)ilk zamanlar minicikti, çelimsizdi ve tüyleri çok seyrekti. bende uyurken sürekli üstünü örtüyordum. eşim sürekli bana gülüyordu, evde üşümez örtme diyordu ama kulakları biraz soğudu mu anlıyordum minikliğinden üşüdüğünü:))) ama artık büyüdü ya sıkıntılı örttürmüyor üstünü:)))fotoğraf çekmek için oraya koydum hemen üstüne çıktı:)) açıkcası onun yeri evin her yeri:))) genelde koltukta hemen yanıbaşımda uyumayı tercih ediyor ama ruh haline göre evin muhtelif yerlerinde:))) hatta minikken yün çantamın içinde yünlerin arasında uyurdu, o derece yani yaratıcı yer edinme konusunda:))))