Kedi köpek yatağı (dikiş)

-

kedi köpek yatağı dikiş

Yeniden merhaba… Sağlık nedenleriyle uzunca bir ara vermek zorunda kaldım. Ve bıcırlarımın bütün dolgu malzemelerini çıkardıkları yataklarının yerine yenilerini yapmakla işe başladım.

kedi köpek yatağı dikiş

Bir önceki çalışmamdan kalan kumaşlar vardı… Böylelikle onları da değerlendirmiş oldum.

kedi köpek yatağı dikiş

Böyle masum durduğuna bakmayın, yatakları parçalamak onun işi! Kocaman yatağı ağzıyla sürükleyip, beni yukarı çıkar bakışıyla mırıldanıp isteğine kavuşunca, başlıyor bir köşesinden yatakları yemeye:(

kedi köpek yatağı dikiş

Evin her yerinden silikon toplasam da sevgileri her şeye değer…

kedi köpek yatağı dikiş

 

7 yorum gelmiş

  1. Yavruları kucak dolusu öpüyorum. Ellerinize sağlık mükemmel olmuş.. Benim oğluşum da aynı sizinkiler gibi. Malesef ne kadar yatağı varsa kemirdi..:))
    Bloğunuz varsa takip etmek isterim..:))

  2. Çook teşekkürler… Sizin için de öptüm onları:)) Blog konusuna gelince; gereği gibi ilgilenemem endişesiyle hiç başlamadım. Malum yoğun iş temposu, ev, bu üç haylaz… Ama.. artık zamanıdır diye düşünüyorum, hem paylaşmak istediklerim hem de paylaşma isteğim arttı. Hazır olduğunda adresi sizinle paylaşacağım zevkle. Oğluşunuzu öpüyorum sevgiyle, tekrar teşekkürler:))

  3. ellerinize sağlık çok güzel olmuş ama köpek bu kadar küçük olunca kolay benim kızım 25 kg ağırlığında olunca defalarca ölçü aldım yatak için 100*75 cm ölçüleri gözümü korkuttu hep :))

  4. 25 kilo… Benimkilerden 5 tane gibi… :)) O’na sağlık ve uzun ömür diliyorum. Bu arada çalışmalarınızı gördüm; Harika, ellerinize sağlık… Niçin burda da paylaş mıyorsunuz??

  5. çok guzel yenı ufacık bı kopek alıcaz kendım yatagını yapmak ıstıyorum nasıl yaptınız?Ellerınıze saglık

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin