Kedi yatağı

-

Kedi yatağı
Siz de benim gibi evcil hayvanlar için satılan yatakların çok pahalı olduğunu düşünebilirsiniz. Açıkçası küçücük bir yatağın değerinden daha fazla maliyeti olması hiç de adil değil. Bu yüzden kedime yatağını kendim yaptım. Yaklaşık 20 dakikamı aldı ve gerçekten de hoş olduğunu düşünüyorum.
Kullanılan malzemeler oldukça basit. Biraz peluş kumaş, pamuk dolgu, altına ince tahta plaka ve zımba tabancası. Gerisi ise yaratıcılığınıza kalmış. Sonuç: mutlu bir tablo :)

Kedi yatağı

7 yorum gelmiş

  1. aburcuburcuburcuu

    Çokk güzel olmuş bu yatak da:) Ellerinize sağlık.. Ben de koca kızıma bir yatak yapacağım bu modeli de favorilerime ekledim;) Teşekkürler paylaşımınız için. ps. koca kızım bir köpek:)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...