Pazar, Nisan 30, 2017
Kedidir kedi (Karakalem)

Kedidir kedi (Karakalem)

1

Karakalem
Masamda oturmuş çalışmakla çalışmamak arasında gel-gitler yaşarken, sıkıntıdan -hani derler ya- 2 dakikada karaladığım, “tatil isteyen kedi” çalışmam :D

Paylaş
ayamaya
30unu geçmiş çalışan bir anneyim, kızımla birlikte çogu kez çocukluğuma dönüyor, bazen okullu oluyor,bazen gülüp bazen ağlıyorum. Oyunlarımızın arasına hobilerimizi de sıkıştırıp anne-baba-çocuk üçgeninde vakit geçiriyoruz.Hobilerimi evimize katkı olması için değerlendirmeye çalışıyorum.Az ve öz de olsa siparişlerim geliyor.Dilerim 10 marifet hepimize uğur getirir . Dipnot: profil resmim alıntıdır Sevgiler.

1 YORUM

  1. Bu tatil isteyen kednin kitabı canlandı gözümde ilk sayfada bu resim veya kumaşlarla yapılmış bir kitap da olabilir . İkinci sayfa kedi düşünüyor ne yapacağını. üçüncü sayfa şortunu şapkasını giyiniyor. dördüncü sayfa yine ufka kıyafetleriyle bakıyor. beşinci sayfa yine aynı. altıncı sayfa soyunmuş yine başa dönüyor. Nereye gidiyon pisicik diyesim geldi hahah :) Gecenin bir yarısı bunlar geldi aklıma karadenizliyiz malum artık beyin faaliyetleri durdu bu kadarı bile fazla :)