Perşembe, Ekim 27, 2016
kedili termoforun hikayesi

kedili termoforun hikayesi

11

Geçen hafta apartmanımızda yaşadığımız üç günlük elektrik sorunundan dolayı,üç gün boyunca ışıksız kalmak bi yana ısıtmasızda kaldık, donduk donduk..Ve ben 3. günün sonunda sıcak su torbamla aramda duygusal bi bağ kurduğuma inandım, bırakasım gelmediçirkin kutu sıcak nefesini üflemeye başladığı halde :) gülmeyin, üç gün boyunca kucağımdan düşürmediğimden olsa gerek. o bir, kedilerimde ikinci ısı kaynağım oldu :)

bugün termofor kılıfı dikesim geldi,nereden çıktı geldi aklıma dedim akabinde geçen hafta yaşadığım aşk geldi aklıma :))üstüne kedi aplike etmekte kedilerime hürmeten olsa gerek alternatif düşünmeden yapılıverildi yine :))herkese evlerinde sıcak sıcak kışlar diliyorum efenim,kimse üşümesin :(

11 YORUMLAR

  1. racine, bayıldım ben bunaaaa, çok şeker olmuş :) kedili filan nasıl şirin… ellerine sağlık, iyi günlerde kullan :)

  2. çok şekerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrbende kombi çalıştığı halde kullanıyorum canım benim.. ama ne büyük kurtarıcı değilmi..süper.

  3. Benim termoforum hala çıplak :oBu çok güzel olmuş. Benim de başka bir fikrim var ama yaz gelmeden inşallah yaparım:))

  4. sserapp, dikkatli kullanın yada hiç kullanmayın, kılıfsız hafif yanıklara vs. yol açabilir, ısı farkı kılıfla çok farklı oluyor.fikrinizi merak ettim kısa zamanda hayata geçer umarım..ayrıca yorum için teşekkür ederim

  5. yamalıbohçam teşekkür ederim , bende sonradan güldüm ağlanacak halime, ah ah içim ürperiyor o 3 günü hatırladıkça