11 yorum gelmiş

 1. sen bence bunun ticaretini yapmaya başla :)
  yaptığın eldivenlerin haddi hesabı yok :) ve hepside birbirinden güzeller
  buda çok hoş olmuş ellerine sağlık..

 2. Çok teşekkür ederim, beğenmene çok mutlu oldum.
  İki sitede satıştalar, havalar güzel olunca kışı beklemeye koyuldular:))))

 3. sevgili okuyan; bizim 10marifet sergisine de bir şey yollasanız, sergide yer alsanız adınızla, işinizle? ister misiniz?

 4. shane@ Gurur duyarım ve çok mutlu olurum. Aslında ben de hep düşünüyorum ama son zamanlarda eldivenlere fena takmış durumdayım:) Eldiven olur mu ki? Şöyle kedişli falan?:)))

  xmadame@ Çook teşekkür ediyorum:)

 5. Çok sevindim :) O zaman, sizi ormak istemediğimiz için siz ne isterseniz, elinizde olanlardan da gönderebilirsiniz diyeyim. Biz her şekilde sergileriz. Mesajlaşalım.

 6. benim aklıma bu geldi okuyan hem de kullanılamaz halde emin olamıyorum hala diken var yazmışsın hala atmadıysan sergiye konulabilir (hatırladığım kadarıyla görünmüyorlar ama emin olamıyorum demiştiniz :) ) http://10marifet.org/yazi/kedi-fare-oyunu-2/
  ya da laptop kılıflarından birileri de olabilir :) http://10marifet.org/yazi/cok-guzel-laptop-kiliflari/
  http://10marifet.org/yazi/kedili-bardak-altliklari-1/ bunlarda olur çok şirinler :)
  işinize karışmış gibi oldum ama dönüp tekrar yayınladıklarınıza baktım da :) hepsi birbirinden güzel hoş alımlı emek isteyen işler … hepsi için tekrar ve yeniden ellerinize sağlık ne yollayacağınızı shane kadar merak ediyorum emin olabilirsiniz :)

 7. Sevgili yagmuryurek ilginiz ve önerileriniz için çok teşekkür ediyorum. İnşallah en yakın zamanda yeni ciciler örmeye çalışacağım. Beni alakanızla çok ama çok mutlu ettiniz.
  Gönülden sevgilerimle.

  shane@ İnanın ben sizden çok sevindim ve çok tatlı bir heyecan duydum. Yeni bir şeyler ördüğümde size mesajla da bildireceğim göndermeden.
  Gönülden sevgilerimle.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin