Perşembe, Mayıs 25, 2017
KEK FANUSUMU YENİLEDİM…

KEK FANUSUMU YENİLEDİM…

18
Bu eski hali...
Bu eski hali…

Kek fanusumun çok sade geldiğini fark ettim ve “değişiklik her zaman iyidir” mantığıyla peçete tekniği kullanarak her gün gözümün önünde duran fanusumu yenilemeye karar verdim…

Bu da yenilenmiş hali...
Bu da yenilenmiş hali…

Peçete tekniği ile bu kek fanusumu bambaşka bir hale soktum.Detaylı yazım ve fotoğraflar için blogumabeklerim…

18 YORUMLAR

  1. şu peçete tekniğiyle ne hoş sonuçlar çıkıyor ortaya. tam olarak kavraya bilsem benim de bi kaç eşyamda ihtiyaç var bu tekniğe.ellerine sağlık çok şık ve hoş duruyo.

  2. ellerine sağlık sybella, çok çok şık olmuş bu haliyle :) kekleri de afiyetle yemeniz dileğiyle (keke değinmeden edemedim, malum diyete başladım da…) :)

  3. Ne güzeeeel, bakıyorum bakıyorum şu güzel peçete işlerinize ama bir türlü el atamıyorum, sizinkiler kadar güzel olmayacak diye mi acabaaaa, yoksa tembellikmi, malzemeler de hazır, bakalım…..Ellerine sağlık, ama içi boş kalmasın hiç:)

  4. canlarım içi zaten pek boş kalmıyo, yiğit sever keki sağolsun.Banu ablacım ve özdencim bence el atın bir an önce, bir daha vazgeçemeyeceksiniz devamlı yapmak isteyeceksiniz bu çalışmadan…

  5. Sybella’cığım, o zaman çok güzel kek tariflerin vardır senin.Ama Benim Deniz’imin de çok sevdiği çok pratik bir kek tarifi yazıvereyim sana. Bunu ne zaman nerden öğrendiğimi bile anımsamıyorum ama çok yaparım.1 bardak pudra şekeri3 yumurtaYarım bardaksıvı yağAldığı kadar un.Vanilya ve kabartma tozu.İsteğe göre üzüm, fındık vs.Hepsi bu. Hangi sırayla karıştırılacağını bilirsin sen.Ekonomik ve çok hafif, uzun süre dayanıklı. Harika bir tarif. Umarım seversin. …..

  6. Bu peçete tekniğini biraz anlatabilir misiniz? Aslında okumuştum ama bu tutkalin farkı nedir? Daha önce hiç duymamıştım peçete tutkalini…Elinize saglık ufak dokunuslarla büyük fark çıkmış.