KEK FANUSUMU YENİLEDİM…

-
Bu eski hali...
Bu eski hali…

Kek fanusumun çok sade geldiğini fark ettim ve “değişiklik her zaman iyidir” mantığıyla peçete tekniği kullanarak her gün gözümün önünde duran fanusumu yenilemeye karar verdim…

Bu da yenilenmiş hali...
Bu da yenilenmiş hali…

Peçete tekniği ile bu kek fanusumu bambaşka bir hale soktum.Detaylı yazım ve fotoğraflar için blogumabeklerim…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
sybella

Hobilerimle Mutluyum, Üretken, Enerjik, Kabına Sığmaz, Yeniliği Seven ve Gönlü Sevmeyi Bilenlere Herkese Açık bir Hobiseverim :D

18 yorum gelmiş

 1. şu peçete tekniğiyle ne hoş sonuçlar çıkıyor ortaya. tam olarak kavraya bilsem benim de bi kaç eşyamda ihtiyaç var bu tekniğe.ellerine sağlık çok şık ve hoş duruyo.

 2. pinkly

  ellerine sağlık sybella, çok çok şık olmuş bu haliyle :) kekleri de afiyetle yemeniz dileğiyle (keke değinmeden edemedim, malum diyete başladım da…) :)

 3. banuca

  Ne güzeeeel, bakıyorum bakıyorum şu güzel peçete işlerinize ama bir türlü el atamıyorum, sizinkiler kadar güzel olmayacak diye mi acabaaaa, yoksa tembellikmi, malzemeler de hazır, bakalım…..Ellerine sağlık, ama içi boş kalmasın hiç:)

 4. DenDenAk

  Bende malzemeleri hazırladım bir el atsam artık, ne güzel birşey ortaya çıkmış, ellerine sağlık sibelciğim

 5. sybella

  canlarım içi zaten pek boş kalmıyo, yiğit sever keki sağolsun.Banu ablacım ve özdencim bence el atın bir an önce, bir daha vazgeçemeyeceksiniz devamlı yapmak isteyeceksiniz bu çalışmadan…

 6. ufudik

  Sybella’cığım, o zaman çok güzel kek tariflerin vardır senin.Ama Benim Deniz’imin de çok sevdiği çok pratik bir kek tarifi yazıvereyim sana. Bunu ne zaman nerden öğrendiğimi bile anımsamıyorum ama çok yaparım.1 bardak pudra şekeri3 yumurtaYarım bardaksıvı yağAldığı kadar un.Vanilya ve kabartma tozu.İsteğe göre üzüm, fındık vs.Hepsi bu. Hangi sırayla karıştırılacağını bilirsin sen.Ekonomik ve çok hafif, uzun süre dayanıklı. Harika bir tarif. Umarım seversin. …..

 7. Bu peçete tekniğini biraz anlatabilir misiniz? Aslında okumuştum ama bu tutkalin farkı nedir? Daha önce hiç duymamıştım peçete tutkalini…Elinize saglık ufak dokunuslarla büyük fark çıkmış.

Bir Cevap Yazın