Pazartesi, Ekim 24, 2016

Kendi Duvağınızı Yapın

3

Resimdeki gelin duvağını kendi yapmış. Nasıl yapıldığını da burada göstermiş.Benzer Yazılarım:Büzgülü Gelinlik Kemeri YapımıGelinlik Yenileme ÖrneğiDüğün İçin Davetli Masasına Çiçek Yapımı

3 YORUMLAR

  1. valla bencede herkes kendi duvağını kendi yapsın .. bu fikre bayılıyorum en özel gün ve bugünde kendi marifetinle birşeyi kullanmak bana göre çok hoş bir fikir.. hatta kendi gelinliğinizi kendiniz dikin fikrine de bayılırım.. :))

  2. Bizim düğünlerimiz özellikle salon düğünlerimizde dekorasyon, müzik, aksesuarlar, her şey fix olduğu için genelde böyle yaratıcı projeler göremiyoruz :) Ama yabancıların düğünleri gerçekten harika, örnekleri gördükçe ağzım açık kalıyor. O ne yaratıcılık, ne renkliliktir, damadın kol düğmelerinden fotoğraflara kadar..:)

  3. ya sorma arkadaşım aynen dediğin gibi.. fiks herşey herkesinki gibi olacak.. kardeşimin düğünü var ekim de.. daha önce yayınladığım davetiye modelim vardı onlar için araştırıp bulmuştum.. hatta 700 tane yapabilmek için arkadaşlarla bir grup bile oluşturduk bana destek olacaklardı ama nerdeene gelin ne damat beğendi o ne öyle gözü ile baktılar.. :))bende onlara o gözle bakacağım bundan sonra ama hakketiler ama değilmiiiiii:))